O nas

Firma BUD-TRANS Roboty Budowlano-Drogowe Maria Karbowiak powstała w 1989 r. jako przedsiębiorstwo prowadzone przez osobę fizyczną Jana Karbowiaka.

Od roku 1984 firma prowadziła usługi transportowe. W trakcie rozwoju firmy poszerzyliśmy naszą działalność o usługi związane z budową dróg, które to wykonujemy od 1989 r. Obecnie przedmiotem działalności naszej firmy jest budowa dróg kołowych oraz usługi transportowe i sprzętowe.

Głównymi odbiorcami usług świadczonych przez naszą firmę są : urzędy miejskie, urzędy gmin , starostwa powiatowe, zarządy dróg, G.D.D.K i A , Nadleśnictwa Lasów Państwowych oraz inne firmy budowlane realizujące roboty drogowe.

Usługi, które świadczymy charakteryzują się wysoką jakością i terminowością wykonania .

img_1501

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, a nasze bez mała dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia robót drogowych pozwala nam na szybkie reagowanie na potrzeby inwestorów.

Dzięki temu konkurujemy na rynku lokalnym i regionalnym. Większość prac pozyskujemy uczestnicząc w przetargach publicznych.

Prosimy zapoznać się z naszymi referencjami.

Aktualności

„Bud-Trans” generalnym wykonawcą rozbudowy drogi powiatowej nr 1765E ul. Widawska w Sieradzu. Wartość inwestycji 16.324,999zł.


„Bud-Trans” dostawcą betonu na budowę pawilonu handlowo-usługowego Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. Sklep w Sieradzu przy zbiegu ulic Starowarckiej i Sienkiewicza

Współpracują z nami

budimex
wrobel
strabag
skanska
schneider
wartacementowa-1
mapei
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.